Doradztwo żywieniowe i suplementacyjne

W utrzymaniu prawidłowej kondycji ciała warto zadbać nie tylko o aktywność fizyczną, ale także odpowiednie odżywianie. Przy doborze odpowiedniej diety należy zwrócić uwagę na rozmaite elementy, takie jak m.in. kaloryczność, oraz składniki odżywcze dostarczane organizmowi. Dlatego warto skorzystać z wsparcia oferowanego przez profesjonalistę, proponującego doradztwo żywieniowe i suplementacyjne.

Czy warto decydować się na doradztwo żywieniowe?
Doradztwo żywieniowe i suplementacyjne cieszy się coraz większym powodzeniem, ze względu na zdrowy tryb życia, którego prowadzenie jest coraz bardziej popularne. Dzięki tego typu poradom możliwe jest określenie odpowiedniej ilości posiłków oraz ich postaci, dopasowanej do indywidualnych preferencji kulinarnych każdej osoby. Pozwoli to na przygotowywanie smacznych posiłków, które bez problemu będzie można zabrać do pracy czy na trening.

Ponadto, odpowiednia kaloryczność posiłków i zawartość poszczególnych substancji odżywczych, dopasowywana jest odpowiednio do wieku, płci, oraz celów osoby korzystającej z doradztwa, dzięki czemu każda osoba zyska dietę dopasowaną pod kątem własnych potrzeb.

Kto może skorzystać z doradztwa żywieniowego i suplementacyjnego i co ono obejmuje?
Pomoc w przygotowaniu odpowiedniego planu żywieniowego przeznaczona jest dla każdej osoby, pragnącej zmienić dotychczasową dietę, zrzucić zbędne kilogramy czy zwiększyć masę mięśniową. Zmiana diety doskonale sprawdzi się zarówno dla osób poszukujących odmiany, jak i kobiet w ciąży czy sportowców, którzy muszą szczególnie dbać o składniki dostarczane organizmowi. W ich przypadku istotną rolę odgrywa również właściwa suplementacja, która może m.in. przyspieszyć metabolizm oraz dostarczyć niezbędne minerały.

Wsparcie z zakresu przygotowania odpowiedniego planu żywieniowego i suplementacyjnego obejmuje konsultację, na której zweryfikowany zostanie dotychczasowy sposób odżywiania, a także określenie celów osoby decydującej się na tę formę współpracy.

Dodatkowo, osoby decydujące się na współpracę mogą liczyć na regularne kontrole i wsparcie merytoryczne, które pozwolą im na weryfikację postępów oraz osiągnięcie zamierzonych celów.

BUILD YOURSELF

CITYFIT RONDO ONZ

ul. Twarda 18

05-077 Warszawa

Telefon: 660-120-044

Email: p.karlik@o2.pl  /  kontakt@buildyourself.pl

OBSERWUJ MNIE ABY BYĆ NA BIEŻĄCO