PATRYK - 1 liga siatkówki

"Piotrek stawia na rozwój co widać gołym okiem. Nie jest kolejnym trenerem, który dostał 'certyfikat' w jeden weekend. Siedzi w sporcie od dobrych kilkunastu lat i czuje o co w tym wszystkim chodzi."

DANIEL - 1 liga siatkówki

"Poprosiłem Piotrka o przygotowanie planu treningowego na okres „off season„ plan zajmował 8 tygodni ciężkiej pracy, czy było warto chodzić na siłownie i w pełni zaufać Piotrkowi który przygotował plan ukierunkowany pod moja osobę?  OCZYWIŚCIE ! Piotrek posiada ogromną wiedzę i z pewnością pomoże każdemu podniecić swoje wyniki sportowe."

KUBA - Plus Liga

"Zna się na rzeczy kolega Pieter! Fachowa opieka podczas off-sesson, mega polecam!"

KUBA - Plus Liga

"Piotrek to nie tylko znakomity trener, ale także wspaniała osoba. W tym biznesie jest z młodego pokolenia, który bardzo dobrze zna się na rzeczy. Z dnia na dzień pogłębia wiedzę, przez co cały czas się rozwija, a to również istotne. Jest ambitny i zawsze pomoże żebyś stał/stała się lepszą wersją siebie. Jest to jego pasja przez co dąży w tej dziedzinie do doskonałości i uważam, że jest on przyszłością polskiego przygotowania motorycznego."

RAFAŁ - 2 liga siatkówki

"Mega polecam współpracę z tym gościem!!! Mega wiedza, doskonałe przygotowanie oraz podejście do treningu."

TOMEK - 2 liga siatkówki

"Młody perspektywiczny trener przygotowania motorycznego, duży zakres wiedzy, fachowiec. Plan treningowy który rozpisał Piotrek znaczenie poprawił moją mobilność bioder, szybkość i wytrzymałość. DZIĘKI PIOTR!"

KAMILA - 1 liga siatkówki

"Bardzo polecam! Piotrek jest osoba bardzo oddaną w swoją pracę i kontakt z ludźmi. Ogromna wiedza oraz ciągłe rozwijanie się, pozwalają na pełne zaufanie podczas przygotowań do sezonu, treningów. Piotrek jest osobą, która interesuje się podopiecznym w 100%, na każdym etapie. Polecam !!"

PAWEŁ - 1 liga siatkówki

"Piotrek ma ogromną wiedzę nie tylko stricte z zakresu przygotowania motorycznego sportowca, ale też doskonale wie, jakie ćwiczenia stosować, oraz co robić, a czego nie podczas kontuzji/urazu, aby się odbudować. Ciągle głodny wiedzy. Po prostu-odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu!"

GRZESIEK - 2 liga siatkówki

"Kompletne podejście nie tylko do sportowców, ale osób trenujących amatorsko. Piotrek w znakomity sposób potrafi przekazać wiedzę nie tylko tą teoretyczną, ale również praktyczną. Znakomity gość, przy którym osiągnięcie zamierzonych celów jest zdecydowanie prostsze."

SZYMON - 2 liga siatkówki

"Polecam z czystym sumieniem trenera Piotrka. Treningi, które mi rozpisał były idealnie dopasowane do moich możliwości oraz pomogły mi w trudnym okresie wychodzenia na boisko po kontuzji. Ciągły kontakt i sprawdzanie Efektów jest dużym plusem."

PIOTREK - 2 liga siatkówki

"Naprawdę profesjonalne podejście. Do każdego klienta podchodzi w pełni zaangażowany i dzieli się swoją wiedzą najlepiej jak potrafi."

SYLWIA - 1 liga siatkówki

"Piotrek = profesjonalizm w najczystszej postaci. Człowiek z pasją do tego co robi. Bez wahania możecie się oddać pod jego treningowe skrzydła. Ponad to jest wspaniałym człowiekiem, który zawsze cierpliwie odpowie na każde pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące trenigu lub poszczególnych ćwiczeń. Gorąco i z czystym sumieniem polecam współpracę z Piotrkiem."

BARTEK - siatkarz amator

"W pełni profesjonalne podejście, szczegółowy wywiad i analiza, szybko odpisuje, co ułatwia kontakt, duża wiedza, widać, że człowiek z pasją. Daję radę spokojnie pomóc z powrotem do sportu po kontuzjach, śmiało mogę polecie."

DOMINIK - 4 liga siatkówki

"Polecam Piotr Karlik Build Yourself. Świetne podejście i dużo zaangażowania w układaniu planu i podczas konsultacji. Dzięki za pomoc w wróceniu do formy i pełnej sprawności po kontuzji."

DOMINIK - bodybuilder

"Szczerze polecam Piotrka. Posiada ogromną wiedzę, którą ciągle pogłębia. Cierpliwości do podopiecznych również mu nie brakuje. Dzięki niemu poprawiłem swoją technikę w wielu ćwiczeniach i sporo się nauczyłem, jeśli chodzi o trening siłowy i funkcjonalny. Krótko mówiąc, uważam, że nie mogłem trafić lepiej!"

KAMIL - piłka ręczna

"Duża wiedza, treningi dopasowane indywidualnie, a czujne oko Piotra wychwyci każdy detal podczas wykonywania ćwiczeń. W dwóch słowach bardzo polecam!"

MATEUSZ - bodybuilder

"Nigdy nie dostałem tak profesjonalnej rozpiski. Stały kontakt i pomoc w każdym aspekcie treningowym. A Piotr dalej się rozwija. Polecam szczerze!"

MATEUSZ - siatkarz amator

"Profesjonalne podejście, ogromna wiedza, odpowiedzi na wszystkie, nawet najdziwniejsze pytania, a także bardzo duże zaangażowanie zarówno podczas treningów personalnych, jak i w omawianiu rozpisanego planu treningowego - tak w bardzo dużym skrócie można opisać pracę z Piotrkiem! Gorąco polecam współpracę z Piotrkiem, w szczególności pasjonatom siatkówki chcącym poprawić swoje przygotowanie motoryczne "

BUILD YOURSELF

CITYFIT RONDO ONZ

ul. Twarda 18

05-077 Warszawa

Telefon: 660-120-044

Email: p.karlik@o2.pl  /  kontakt@buildyourself.pl

OBSERWUJ MNIE ABY BYĆ NA BIEŻĄCO