Treningi personalne

Wśród osób korzystających z siłowni lub klubów sportowych, coraz większą popularnością cieszą się treningi personalne. Dzięki nim, możliwe jest dobranie planu ćwiczeń, dopasowanego indywidualnie do potrzeb i stopnia zaawansowania każdej osoby.

Czym są treningi personalne?
Należą do jednej z najbardziej efektywnych form aktywności fizycznej. Indywidualna forma zajęć umożliwia dopasowanie częstotliwości, charakteru oraz intensywności ćwiczeń odpowiednio do potrzeb każdego Klienta. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które z powodu pracy bądź innych przyczyn, nie są w stanie uczęszczać na zajęcia mieszczące się w ofercie siłowni czy klubów sportowych.

Osoby decydujące się na wsparcie trenera personalnego, mogą liczyć na profesjonalną, kompleksową pomoc, obejmującą m.in. analizę potrzeb oraz określenie celów Klienta, a także sposobu na ich osiągnięcie.

Zalety treningu personalnego
Taka forma aktywności fizycznej ma wiele zalet. Przede wszystkim, umożliwia dopasowanie planu ćwiczeń odpowiednio do preferencji Klienta, co nie jest możliwe podczas zajęć, w których udział bierze określona grupa uczestników.

Dodatkowo, indywidualna forma ćwiczeń, daje szansę zwiększenia motywacji. Doping i wsparcie zapewniane przez trenera oraz jego koordynacja i pomoc w utrzymaniu prawidłowej postawy podczas ćwiczeń, a także zwiększona samokontrola, pozwalają osiągać rezultaty dające satysfakcję.

Poza tym, odpowiednia technika wykonywanych ćwiczeń, pozwala zapewnić bezpieczeństwo oraz zminimalizować ryzyko powstania urazów i kontuzji. Profesjonalny zajęcia zawierają w sobie rozgrzewkę, trening właściwy oraz rozciąganie, pozwalające na redukcję napięcia mięśni.

Ponadto, zajęcia indywidualne doceniane są również za swoją efektywność. Ćwiczenia indywidualne pozwalają skupić się na wszystkich elementach zajęć, takich jak m.in. regularny oddech, napięcie mięśni czy dokładność, o którą niekiedy ciężko zadbać podczas zajęć w grupie. Dzięki temu, możliwe jest osiągnięcie pożądanego efektu w znacznie krótszym czasie.

BUILD YOURSELF

CITYFIT RONDO ONZ

ul. Twarda 18

05-077 Warszawa

Telefon: 660-120-044

Email: p.karlik@o2.pl  /  kontakt@buildyourself.pl

OBSERWUJ MNIE ABY BYĆ NA BIEŻĄCO